Patronite

Kochani, czy wiecie, że śledzicie nasze karaibskie życie już cztery miesiące?

Jestem niezwykle dumna z tego minionego czasu i wdzięczna, że znajdujecie chwilę w natłoku codziennych obowiązków, by śledzić moją stronę. Mam nadzieję, że ani razu nie poczuliście się znudzeni i z przyjemnością czytacie moje wpisy. Musicie wiedzieć, że jesteście dla mnie motorem do działania i ogromną motywacją do tego, by rozwijać moją pasję dalej. Nasz pomysł rocznej podróży, zrodził się dzięki Wam i to dla Was ją organizujemy. W dowód wdzięczności za wasze zaangażowanie i zaufanie chcielibyśmy, abyście mogli razem z nami uczestniczyć w tej podróży, poznawać nowe miejsca, kultury oraz mieli swój wkład w powstanie książki o różnych odmianach vodou, która z pewnością uatrakcyjni polską naukę.

Otrzymujemy od Was wiele wiadomości prywatnych, w których piszecie, że jestem dla Was inspiracją i bardzo mi kibicujecie. Jako naukowiec, wiem że źródłem sukcesu jest praca zespołowa, dlatego chciałabym stworzyć okazję do zrobienia czegoś wspólnie. Długo zastanawiałam się jak możemy tego dokonać, żeby to miało jasną i konkretną formę i abyście również Wy mieli z tego coś dla siebie. Chcielibyśmy zachować niezależność i wolność, dlatego nie akceptujemy reklam, ani partnerów strategicznych. Jesteśmy zwolennikami przekazywania prawdy, która wynika z naszych przekonań, a nie z oczekiwań reklamodawców.

Naszą uwagę przykuł Patronite

Patronite w  praktyce jest doskonałą okazją do tego, by objąć nasz projekt swoim patronatem i dorzucić do niego swoją cegiełkę. Mamy nadzieję, że wiele poszczególnych progów wsparcia pozwoli wszystkim chętnym dołożyć swoje przysłowiowe „trzy grosze” do naszego przedsięwzięcia. Wyższe z nich mają też pewne bonusy, które mogą okazać się dla Was interesujące. Oprócz nagród przewidzianych w poszczególnych progach, możecie liczyć na pocztówkę z pozdrowieniami z poszczególnych miejsc, a dla najwyższego progu w prezencie kubek z najpiękniejszym widokiem, który uda mi się uchwycić podczas podróży. Pijąc codziennie rano z niego kawę, będziecie myślami razem z nami.

Oczywiście powodzenie tej akcji nie ma znaczenia w kwestii istnienia bloga lub realizacji naszej podróży. Uwielbiamy to robić na tyle, że nic nie powstrzyma nas przed jego kontynuacją. Wasze finansowe wsparcie, zostanie w całości przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z gromadzeniem materiału do książki w podróży oraz rozwojem bloga.

Na koniec trochę konkretów

Żeby wesprzeć nasz projekt:
1. Musicie zarejestrować się na stronie Patronite jako Patroni, do czego wystarczy mieć konto na FB.
2. Następnym krokiem jest założenie konta PayPal, ale nie musicie tego robić, tylko po to by nas wspierać. Możecie przekazać wpłatę również przelewem tradycyjnym na konto.
3. Potem decydujecie, ile chcecie przekazać pieniędzy (5, 10, 20, 50, 100 zł).

Pieniądze są pobierane co miesiąc, jednak w każdej chwili możecie się wycofać. Kto wie może kiedyś okaże się, że przyczyniliście się do powstania bestselleru, jeśli wierzycie w mój talent pisarski.

Jeśli macie ochotę przyłączyć się do akcji wsparcia naszego projektu, dajemy Ci ku temu okazję i z góry bardzo dziękujemy.

Wszystkie niezbędne informacje możecie odnaleźć w moim profilu na Patronite.

patronite